Joe Hart odejdzie z Tottenhamu tego lata?! Możliwe miękkie lądowanie w Szkocji

Joe Hart odejdzie z Tottenhamu tego lata?! Możliwe miękkie lądowanie w Szkocji fot. FotoPyK
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Fabrizio Romano

Joe Hart tego lata może opuścić Tottenham. Jego pozyskaniem interesuje się Celtic - informuje Fabrizio Romano.

Z pewnością nie tak Joe Hart wyobrażał sobie dalsze losy swojej kariery, kiedy przed kilkoma laty triumfował w Premier League z Manchesterem City. Z czasem do klubu przyszedł jednak Pep Guardiola. Nie widział on dla niego miejsca w drużynie, dlatego się go pozbył.

Anglik od tamtego momentu występował w takich ekipach jak Torino, West Ham i Burnley. W żadnej z nich nie potrafił jednak przekonać do siebie kibiców oraz trenerów.

W poprzednim sezonie szansę dał mu Tottenham, który szukał rezerwowego bramkarza. Londyńczyków przekonało przede wszystkim to, że był wówczas wolnym zawodnikiem. Do tego miał spore doświadczenie i mógł stać się idealną alternatywą dla Hugo Llorisa, gdyby ten nabawił się nagle kontuzji.

W ubiegłych rozgrywkach 34-latek zgromadził dziesięć występów, notując w nich pięć czystych kont. W tym oknie jednak „Koguty” chciały sprowadzić do zespołu młodszego gracza na tę samą pozycję, aby ten zaczął rywalizować o miejsce w składzie z Llorisem, a za jakiś czas stał się jego następcą. Dlatego z Atalanty przyszedł Pierluigi Gollini.

Dla Harta taki scenariusz jest niekorzystny. W wewnętrznej hierarchii spadnie teraz prawdopodobnie na trzecie miejsce i ciężko będzie mu o jakiekolwiek minuty w nadchodzącej kampanii.

W tym miejscu pomocną dłoń może jego kierunku wyciągnąć Celtic. Szkocki gigant poszukuje w tym okienku transferowym nowego bramkarza. Obie strony rozpoczęły już pierwsze rozmowy, ale na razie nie ma informacji o porozumieniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy