Jonathan David z promocyjnym transferem już zimą?! Próba wykorzystania słabszej formy

Jonathan David z promocyjnym transferem już zimą?! Próba wykorzystania słabszej formy fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

AC Milan zamierza w styczniu postarać się o angaż Jonathana Davida z Lille OSC - podaje „La Gazzetta dello Sport”, odnosząc się do informacji kolportowanych przez Fabrizio Romano.

„Rossoneri” zimą chcą dokonać co najmniej dwóch wzmocnień. W planach jest pozyskanie obrońcy oraz środkowego napastnika, a nie można wykluczyć także sprowadzenia środkowego pomocnika.

Listę życzeń otwiera Jonathan David, w przypadku którego Fabrizio Romano zdążył przekazać, że półfinaliści Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu powalczą o transfer latem 2024 roku.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, AC Milan nie zamierza czekać tak długo i już przygotowuje ofertę za reprezentanta Kanady. Nie ma tym przypadku.

Uczestnik mundialu w Katarze podczas trwającej kampanii nie grzeszy formą, co może rzutować na cenę. W 18 występach atakujący zdobył tylko cztery bramki i Włosi widzą szansę na zrobienie znakomitego interesu.

Wstępnie Lille OSC wycenia Davida na około 40 milionów euro. Mając jednak na uwagę słabszy czas, jest pole do negocjacji.

W przeszłości ekipa z San Siro wyjęła z ekipy „Mastifów” Rafaela Leão oraz Mike’a Maignana. Ta dwójka może odegrać istotne role w całej operacji.

23-latek zakończył minione rozgrywki dorobkiem 26 trafień i czterech asyst.

***

Piłkarz Milanu: Kocham ten klub. Nigdy nie przejdę do Interu Mediolan

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy