Jonathan Zebina blisko Lille

Jonathan Zebina blisko Lille fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football

Mistrz Francji w dalszym ciągu prowadzi poszukiwania środkowego obrońcy.

Jako że podstawowy defensor Lille, Marko Baša, nie będzie zdolny do gry jeszcze przynajmniej przez 3 miesiące, co jest sporym osłabieniem w kontekście walki o mistrzostwo kraju, włodarze klubu z północnowschodzniej Francji postanowili zainteresować się usługami byłego gracza Juventusu Turyn, Jonathana Zebiny.

Według mediów francuskich, zawodnik wyceniany na milion euro mógłby zmienić barwy klubowe na zasadzie krótkoterminowego wypożyczenia, obowiązującego do końca rozgrywek Ligue 1. Jedną z przeszkód może być fakt, że Stade Brest straciło już na rzecz Lille inną gwiazdę, Nolana Roux, i być może bretoński klub nie będzie chciał tracić kolejnego ważnego ogniwa swojej drużyny.

- Jeszcze nie zadeklarowałem, czy Brest będzie moim przyszłym klubem. Ciągle mam bardzo wysokie ambicje - wypowiedział się sam zawodnik na temat tych pogłosek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy