Jorginho czeka wielki transfer?! Agent potwierdza zainteresowanie

Jorginho czeka wielki transfer?! Agent potwierdza zainteresowanie fot. MDI / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calciomercato.it

Jorginho dopiero co świętował wielkie sukcesy z Chelsea i reprezentacją Włoch, a teraz jego agent rozbudził spekulacje transferowe.

Brazylijczyk z włoskim paszportem ma za sobą niezwykle udany sezon, w którym został podwójnym mistrzem Europy - zarówno klubowym, jak i w reprezentacji. Sukcesy rozbudziły entuzjazm kibiców, którzy zaczęli dostrzegać w pomocniku nawet triumfatora tegorocznej Złotej Piłki. Na fali tych osiągnięć wywiadu redakcji Calciomercato.it udzielił agent piłkarza, Joao Santos.

- To dla Jorginho szczególny moment, ponieważ zawsze chciał walczyć o najważniejsze trofea - mówi rozanielony sukcesami swojego klienta Santos.

- Zdobycie po tylu latach pucharu dla reprezentacji Włoch daje niesamowitą satysfakcję. To naprawdę surrealistyczne uczucie, trudno to opisać. Jorginho to przykład prawdziwej integracji. Krwią się nie gra, on widzi we Włoszech swoją ojczyznę. To jego kraj. Czuje się Włochem, mimo, że urodził się w Brazylii.

Jorginho cieszy swoją formą kibiców Chelsea i „Squadra Azzurra”, ale zwraca przy tym na siebie uwagę innych klubów. Santos twierdzi, że nawet jeśli zawodnikowi bliżej do pozostania na Stamford Bridge, niczego nie można wykluczać, zwłaszcza, że pojawia się nawet konkretniejsze zainteresowanie.

- Transfer? Wciąż ma tutaj dwuletni kontrakt, zatem wszystko jest w rękach klubu. Przed nami jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata oraz Superpuchar Europy. Dla piłkarza to ważne cele. Ale rynek transferowy pozostaje rynkiem transferowym. Jeśli duży klub zgłosi się do Chelsea z poważną propozycją, ta będzie musiała ją rozważyć. Na ten moment wydaje mi się jednak, że Jorginho zostanie w Londynie na kolejny sezon.

- Juventus? Mogę potwierdzić, że dotarła do nas informacja o jego zainteresowaniu. Jasną sprawą jest, że w wieku 29 lat Jorginho mógłby wnieść wiele dobrego do każdego z topowych europejskich klubów. Sporo z nich jest też zainteresowanych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelona José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelona Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy