José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony

José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

José Mourinho chce pozyskać do AS Romy Evana N’Dickę - informuje „Mundo Deportivo”. Francuz, który wzbudza na rynku transferowym ogromne poruszenie, jest postrzegany jako cel transferowy FC Barcelony.

AS Roma plasuje się obecnie w tabeli włoskiej ekstraklasy na piątym miejscu, a wydaje się, że celem jest awans do Ligi Mistrzów. Podopieczni José Mourinho mogą osiągnąć to na dwa sposoby, bo po pierwsze nadal są w grze o Ligę Europy, a po drugie mogą awansować ścieżką ligową.

Jeśli znajdą się w elitarnych rozgrywkach kontynentalnych, będą mieli zdecydowanie większe pole manewru na rynku transferowym.

Nie jest tajemnicą, że stołeczny zespół od dłuższego czasu planuje pozyskać lewonożnego środkowego obrońcę. Ostatnio na radar trafił zatem Evan N’Dicka - informuje „Mundo Deportivo”.

Francuz to obecnie gracz Eintrachtu Frankfurt, ale jego kontrakt z tym klubem wygasa 30 czerwca 2023 roku. Niemalże na pewno nie pozostanie on w tej drużynie.

Po usługi 23-latka ustawiła się zatem kolejka chętnych. O jego wymagania finansowe pytały już PSG, Juventus, Real Betis, AC Milan, Liverpool oraz Inter Mediolan. Mówiło się jednak, że N’Dicka to cel transferowy FC Barcelony.

Nie ma jednak wątpliwości, że lider LaLigi będzie miał ograniczone pole manewru na rynku, a z sytuacji chce właśnie skorzystać José Mourinho.

Środkowy defensor, który trafił do Bundesligi z Auxerre, rozegrał w tym sezonie łącznie 35 meczów, a jego dorobek to gol oraz asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy