José Mourinho wystąpił w teledysku [WIDEO]

José Mourinho wystąpił w teledysku [WIDEO] fot. Stormzy [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

José Mourinho pojawił się gościnnie w teledysku rapera Stormzy'ego.

W czwartek swoją premierę na YouTube'ie miał dziesięciominutowy teledysk Stormzy'ego do piosenki „Mel made me do it”. José Mourinho pojawia się na ekranie razem z ekipą rapera w momencie gdy ten rapuje: „Wolę nie mówić jak José”. W kawałek została wpleciona wypowiedź portugalskiego trenera, który obecnie jest odpowiedzialny za wyniki odnoszone przez Romę: „Naprawdę wolę nie mówić. Jeśli mówię, mam poważne kłopoty”.

Teledysk jest pełen celebrytów, w tym innych muzyków, takich jak Dave, JME i Little Simz, a także gwiazd telewizyjnych - Jonathana Rossa czy Louisa Theroux. Nie zabrakło również ośmiokrotnego złotego medalisty olimpijskiego Usaina Bolta, biegaczki Diny Asher-Smith czy byłego piłkarza, a obecnie eksperta BBC Iana Wrighta.

Mourinho zawsze znajdował się w centrum uwagi, ale odkąd założył konto na Instagramie, stał się również gwiazdą mediów społecznościowych. W czwartek opublikował on zdjęcie ze Stromzy'm. „Praca nad tym epizodem była świetną zabawą. Wspaniale się bawiłem” - napisał Portugalczyk.

Sam Stormzy jest wielkim fanem Manchesteru United.

Mourinho od 5:15: 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy