José Mourinho zaskakuje: To najważniejsza chwila w mojej karierze

José Mourinho zaskakuje: To najważniejsza chwila w mojej karierze fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ohm [YouTube]

José Mourinho i YouTuber Ohm spotkali się na rozmowie. Portugalczyk przy tej okazji wyznał, co było dla niego najważniejszą chwilą w karierze.

José Mourinho w swojej karierze wygrał praktycznie wszystko, co było możliwe.

Portugalczyk odpowiadał za wyniki takich ekip jak Benfica, FC Porto, Inter Mediolan, Real Madryt, Chelsea, Manchester United czy Tottenham.

W latach 2021-2024 prowadził natomiast AS Romę.

Wspólnie z tym zespołem zdobył Ligę Konferencji Europy.

Choć celem był awans do Ligi Mistrzów, to nie udało się go zrealizować. Mimo to 61-latek cieszy się w stolicy Włoch ogromnym szacunkiem kibiców, który wypracował w ciągu ostatnich lat.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie następny krok w jego karierze.

Zanim podejmie decyzję w sprawie przyszłości, porozmawiał z YouTuberem Ohmem. Tam wyznał, co stanowi jego najważniejszą chwilę w karierze.

- W ciągu mojej kariery było wiele niezwykłych chwil - zaczął.

- Wiele pięknych i brzydkich chwil, natomiast mam wybrać najwspanialszy moment, to może powiem, że ostatnie trofeum, które zdobyłem - Liga Konferencji Europy z AS Romą.

- Może to rangą nie jest najważniejszy puchar, ale ze względu na radość, który przyniósł, to będzie mój wybór - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy