Joshua Kimmich zaoferowany

Joshua Kimmich zaoferowany fot. MDI / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero [Twitch] I Barcauniversal.com

Gerard Romero doprecyzował informacje transferowe dotyczące Joshuy Kimmicha.

W kończącym się powoli tygodniu o możliwym odejściu Joshuy Kimmicha z Bayernu Monachium i jednocześnie jego przenosinach do Barcelony napisało „Mundo Deportivo”. Jak można było przeczytać na łamach katalońskiej gazety, 28-latek bardzo poważnie zaczął rozważać odejście z ekipy mistrza Niemiec po tym, jak z zespołem pożegnał się Julian Nagelsmann.

Na te doniesienia odpowiedziało kilka niemieckich źródeł, dementując je. Tobi Altschäffl przyznał chociażby, że Bayern nie sprzeda swojego zawodnika nawet za 100 milionów euro.

Skąd w ogóle wziął się taki temat?

Według Gerarda Romero Kimmicha Barcelonie zaoferowało otoczenie piłkarza. Działacze monachijskiego klubu nie mieli z tym nic wspólnego.

Pomocnik jest ceniony w Katalonii i jego pozyskanie byłoby dla klubu z Camp Nou bardzo atrakcyjnym ruchem. Z uwagi na kontrakt ważny do 2025 roku ten wycenia go na 60 milionów euro. Ciężko wyobrazić sobie, by Bayern puścił go za takie pieniądze.

Barcelona zdaje sobie sprawę z tego, że Niemcy mogą bardzo utrudniać odejście Kimmicha. Tak czy siak, bada sprawę jego potencjalnego zakontraktowania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy