Joyce: Liverpool o krok od trzeciego letniego transferu

2018-07-12 08:46:53; Aktualizacja: 5 lat temu
Joyce: Liverpool o krok od trzeciego letniego transferu Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Paul Joyce I Twitter

Liverpool jest bliski zrealizowania trzeciego transferu przed nowym sezonem.

Jak poinformował Paul Joyce, który uchodziza najlepiej poinformowanego dziennikarza, jeśli chodzi o „TheReds”, o krok od przenosin na Anfield jest Xherdan Shaqiri.Liverpool właśnie domyka transakcję.

Joyce nie przedstawiłna razie szczegółów, ale można przypuszczać, że „The Reds”zapłacą za skrzydłowego Stoke City 12-13 milionów funtów. Na tylema opiewać klauzula wpisana w jego kontrakt z aktualnym klubem.Przypomnijmy, że poprzedni sezon zakończył się dla „ThePotters” spadkiem z Premier League.

W jego trakcie74-krotny reprezentant Szwajcarii rozegrał 36 spotkań na najwyższymangielskim szczeblu, strzelając w nich osiem goli i notując siedem asyst. W sumie od 2015 roku wybiegał na murawę w koszulce Stoke92 razy.

Ostatnio Shaqiri rywalizował razem ze szwajcarskąkadrą na Mistrzostwach Świata. Usposobiony ofensywnie zawodnikdoszedł z nią do 1/8 finału, gdzie lepsza okazała sięSzwecja (0:1).

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego,26-latek będzie trzecim wzmocnieniem Liverpoolu przed nowym sezonem.Jak na razie jego szeregi zasilili Fabinho oraz Naby Keïta.