Jude Bellingham wybrał Borussię Dortmund

Jude Bellingham wybrał Borussię Dortmund fot. Jude Bellingham I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk I Utdreport.co.uk

Według Christiana Falka ze „Sport Bilda” Jude Bellingham jest w pełni zdecydowany na transfer do Borussii Dortmund.

16-letni pomocnik od wielu tygodni był łączony z przenosinami do BVB lub Manchesteru United. Gdy niemieckie źródła informowały, że jego przeprowadzka do klubu z Zagłębia Ruhry jest przesądzona, brytyjskie przekonywały, iż „Czerwone Diabły” nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i wciąż walczą o podpis gracza Birmingham City.

Falk w rozmowie z portalem Utdreport.co.uk przyznał jednak, że Bellingham wybrał Borussię i już na pewno trafi do Dortmundu.

Reprezentant Anglii do lat 17 powinien kosztować BVB około 30 milionów euro, a przynajmniej tyle do niedawna oczekiwały za niego władze Birmingham.

Młody Anglik jest wychowankiem klubu z hrabstwa West Midlands. W jego pierwszym zespole zadebiutował w obecnym sezonie i od razu zaczął regularnie grać. Jego bilans w Championship to 32 mecze, cztery bramki i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Legia Warszawa: Testy medyczne Marko Jankovicia [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Testy medyczne Marko Jankovicia [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy