Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie

Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pedro Almeida [Twitter]

Julen Lopetegui, trener Sevilli, który lada dzień może stracić pracę, porozumiał się z Wolverhamapton Wanderers - donosi Pedro Almeida.

Przerwa na mecze reprezentacyjne to bardzo często czas podejmowania decyzji dotyczących zmian personalnych w klubach. „Los Sevillitas” oraz „Wilki” dały swoim trenerom szansę po powrocie, ale opiekunowie tych ją zmarnowali.

Bruno Lage nie pracuje już na Molineux Stadium, a posada Julena Lopeteguiego jest cały czas zagrożona.

Hiszpan ma poprowadzić andaluzyjski klub w środowym starciu z Borussią Dortmund, lecz na tym jego przygoda może się skończyć.

Sevilla doszła do porozumienia z Jorge Sampaolim i zważywszy na ten fakt, 56-latek postanowił dmuchać na zimne.

Jak przekazał Pedro Almeida, Lopetegui osiągnął słowny konsensus z potencjalnie nowym pracodawcą. Mowa o Wolverhampton Wanderers.

Wydaje się zatem, że jeśli spekulacje znajdą swe potwierdzenie, triumfator Ligi Europy nie zostanie na lodzie.

Przedstawiciel angielskiej piłki w tej chwili zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli Premier League.

Lopetegui w przeszłości prowadził FC Porto, reprezentację Hiszpanii czy Real Madryt. Po odejściu z tego ostatniego był bez pracy przez niespełna rok.

***

Jorge Sampaoli porozumiał się z nowym klubem. Prezentacja możliwa jeszcze w tym tygodniu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kwiatkowski o łańcuszku Julesa Koundé. „Podkablowałem do technicznego” Jakub Kwiatkowski o łańcuszku Julesa Koundé. „Podkablowałem do technicznego” Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy