Jules Koundé jednak z szansami na transfer do Premier League?! Rozmowy rozpoczęte

Jules Koundé jednak z szansami na transfer do Premier League?! Rozmowy rozpoczęte fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Chelsea prowadzi rozmowy z Sevillą na temat sprowadzenie Julesa Koundé - poinformował Fabrizio Romano.

22-letni zawodnik ma za sobą niezwykle udany okres spędzony w klubie z Andaluzji i dzięki temu znalazł się pod ścisłą obserwacją pokaźnej liczby czołowych europejskich zespołów.

Spośród nich najbliżej pozyskania środkowego obrońcy był do tej pory Tottenham. Przedstawiciele „Kogutów” osiągnęli nawet stosowne porozumienia z Sevillą w kwestii warunków transferu ich piłkarza za 30 milionów funtów i Davinsona Sáncheza.

Cała operacja wydawała się zatem bardzo realna do zrealizowania, ale została zablokowana przez samego Julesa Koundé, który nie chciał przenosić się do drużyny niewystępującej w Lidze Mistrzów.

Ten wyraźny sygnał puszczony przez reprezentanta „Trójkolorowych” sprawił, że przychylnym okiem w jego kierunku spojrzały władze Chelsea i zdaniem Fabrizio Romano, rozpoczęły one oficjalne rozmowy z Sevillą w kwestii ustalenia formy transferu z udziałem 22-latka.

Sam defensor miał już wyrazić otwartość na wzmocnienie szeregów ekipy prowadzonej przez Thomasa Tuchela, która w minionych rozgrywkach sięgnęła po zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Rezultaty dotychczasowych negocjacji pomiędzy oboma klubami nie są znane, ale wcześniej mogliśmy spotkać się z doniesieniami wskazującymi na to, że zespół z Andaluzji zgodzi się na sprzedaż swojego czołowego piłkarza za 65-70 milionów euro.

Koundé trafił do Sevilli z Bordeaux w lipcu 2019 roku. W minionym sezonie wystąpił w 49 meczach, w których zdobył cztery bramki oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy