Jurriën Timber wraca do gry w wielkim stylu. Kapitalna bramka dla zespołu U-21 [WIDEO]

Jurriën Timber wraca do gry w wielkim stylu. Kapitalna bramka dla zespołu U-21 [WIDEO] fot. USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Jurriën Timber otrzymał zgodę na zaliczenie pierwszego występu od momentu zerwania więzadła krzyżowego. Swoją obecność na boisku w barwach Arsenalu U-21 zaznaczył fantastycznym golem strzelonym Blackburn Rovers U-21.

Przedstawiciele „Kanonierów” zainwestowali latem 40 milionów euro w sprowadzenie wszechstronnego defensora z Ajaksu Amsterdam. Docelowo miał on zająć miejsce na lewej flance obrony, ale już w swoim drugim występie nabawił się poważnej kontuzji w postaci zerwania więzadła krzyżowego.

Holender rozpoczął niezwłocznie po operacji walkę o powrót do pełnej sprawności i w ostatnich tygodniach otrzymał pozwolenie na wznowienie pełnych treningów.

Na razie jego forma nie uprawnia go do znalezienia się w poważny sposób w orbicie zainteresowań menedżera Mikela Artety. Niewykluczone, że jeszcze przed końcem rozgrywek ulegnie to zmianie, ponieważ Jurriën Timber pokazał się z wyśmienitej strony w zespole U-21.

Potrzebował zaledwie ośmiu minut do zaznaczenia swojej obecności na boisku poprzez zdobycie kapitalnej bramki w spotkaniu przeciwko Blackburn Rovers.

W dalszej części pierwszej połowy obie ekipy strzeliły jeszcze łącznie trzy gole. Po przerwie na boisku zabrakło już 22-letniego zawodnika oraz kolejnych bramek. W efekcie rywalizacja angielskich drużyn zakończyła się remisem (2:2).

Dla Arsenalu nie ma on większego znaczenia, bo zapewnił już sobie udział w play-offach Premier League 2. Z kolei ich rywal jeszcze walczy o prawo do kontynuowania walki o tytuł.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy