Juventus chce prawego obrońcę już w styczniu. Pięciu kandydatów

Juventus chce prawego obrońcę już w styczniu. Pięciu kandydatów fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Juventus w styczniu zamierza wzmocnić pozycję prawego obrońcy. Na liście kandydatów figuruje obecnie pięć nazwisk, a jedną z opcji jest Joakim Mæhle, piłkarz Atalany - podaje Sky Sport Italia.

Kariera Juana Cuadrado na Allianz Stadium powoli chyli się ku końcowi. Wydaje się, że Kolumbijczyk wypełni umowę ważną do czerwca 2023 roku, ale Massimilano Allegri nie chce czekać z transferem nowego prawego defensora tak długo.

Sky Sport Italia donosi, że celem szkoleniowca turyńczyków jest wzmocnienie pozycji już w styczniu. Obecnie kandydatów jest pięciu, jednak tylko dwóch z nich występuje poza Włochami.

To Thierry Correia z Valencii oraz Iván Fresneda z Realu Valladolid.

Opcjami z Serie A są Stephane Singo (Torino), Joakim Mæhle (Atalanta) i Emil Holm (Spezia Calcio).

Patrząc po kandydatach, „Starej Damie” zależy na sprowadzeniu silnego oraz bardzo zwinnego piłkarza.

Najbardziej doświadczony jest Mæhle, etatowy reprezentant Danii i uczestnik Mistrzostw Świata 2022, którego we Włoszech oglądamy od blisko dwóch lat.

O tym, na kogo postawi Juventus, po rozmowie z dyrekcją zdecyduje Allegri. Włoch uważa, że dodanie nowego zawodnika do kadry kilka miesięcy przed przewidywanym rozstaniem z Cuadrado jest niezbędne.

Zespół aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Serie A. Nie ma go już jednak w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy