Juventus chce Ricardinho!

Juventus chce Ricardinho!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.tribalfootball.com

Juventus złożył Corinthians propozycje kupna Brazylijczyka Ricardinho. <br><br> Przejście do Juventusu nie jest jedyną opcją dla Brazylijczyka. Jak twierdzi jego agent Ricardinho ma również propozycje z Torin(...)

Juventus złożył Corinthians propozycje kupna Brazylijczyka Ricardinho.

Przejście do Juventusu nie jest jedyną opcją dla Brazylijczyka. Jak twierdzi jego agent Ricardinho ma również propozycje z Torino i AS Romy.

Juventus zaproponował za gracza 2,5mln funtów,władze Corinthians rozważają propozycje.
Więcej na temat: Brazylia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy