Juventus: Chiellini wróci do gry w drugiej części sezonu

Juventus: Chiellini wróci do gry w drugiej części sezonu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TMW Radio

Agent Giorgio Chielliniego zdradził, że rehabilitacja środkowego defensora przebiega zgodnie z planem. W związku z tym piłkarz Juventusu na boisko powinien wrócić w pierwszych miesiącach 2020 roku.

Kapitan „Bianconerich” rozpoczął sezon zgodnie z planem, lecz dzień przed meczem drugiej kolejki Serie A przeciwko SSC Napoli zawodnikowi przytrafiła się fatalna kontuzja. Doznał on bowiem zerwania więzadła przedniego w prawym kolanie, co wiązało się z koniecznością przeprowadzenia operacji.

Tym samym od końcówki sierpnia 35-latek przechodzi rekonwalescencję, aby w drugiej części sezonu móc ponownie pomóc swoim kolegom w zmaganiach boiskowych. Jak poinformował jego agent, na obecnym etapie nie pojawiły się żadne komplikacje.

– Odczucia co do Giorgio są pozytywne, a on sam emanuje optymizmem. To wręcz niesamowite, bowiem musi pracować tak ciężko, a kiedy do niego dzwonię, aby zapytać o postępy, role się odwracają i to on mnie uspokaja. Robi gigantyczne postępy! – zdradził Davide Lippi w rozmowie z TMW Radio.

– Na tę chwilę nie mogę powiedzieć, kiedy dokładnie nastąpi jego powrót, ale z pewnością będziemy tego świadkami w 2020 roku. Może to być końcówka stycznia, lutego lub marca, ale z pewnością zagra w drugiej części sezonu – dodał.

W kontekście powrotu Chiellinegio do zdrowia, warto dodać, że Włosi w przyszłym roku zagrają na Mistrzostwach Europy. To powinno być dodatkową motywacją dla 35-latka, który do tej pory barwy reprezentacyjne przywdziewał 103 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy