Juventus czekają poważne zmiany. Jedenastu nietykalnych

Juventus czekają poważne zmiany. Jedenastu nietykalnych
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przedstawiciele Juventusu są otwarci na zakończenie współpracy z wieloma piłkarzami znajdującymi się w obecnej kadrze mistrza Włoch. Spośród nich tylko jedenastu ma mieć status nietykalnych - uważa „La Gazzetta dello Sport”.

Zespół z Turynu postanowił po odpadnięciu z Ligi Mistrzów zakończyć współpracę z Maurizio Sarrim i powierzył dość niespodziewanie misję poprowadzenia drużyny Andrei Pirlo.

Były wybitny włoski piłkarz nie posiada żadnego doświadczenia w roli trenera, ale z optymizmem podchodzi do rozpoczęcia swojej nowej przygody z futbolem i miał już nawet zacząć podejmować pierwsze decyzje na zajmowanym stanowisku.

Do tej pory włoskie media prześcigały się w podawaniu nazwisk piłkarzy skreślonych przez 41-latka. Teraz dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” pokusili się o wymienienie jedenastu zawodników, którzy mają posiadać status nietykalnych w oczach Pirlo.

Tymi graczami są Wojciech Szczęsny, Gianluigi Buffon, Matthijs de Ligt, Merih Demiral, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Juan Cuadrado, Rodrigo Bentancur, Cristiano Ronaldo oraz zakontraktowani w ostatnim czasie Dejan Kulusevski i Arthur.

Pozostali piłkarze otrzymali wolną rękę na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy lub zostaną sprzedani w przypadku wpłynięcia do klubu atrakcyjnej oferty pod względem finansowym.

W tym drugim aspekcie przedstawiciele „Starej Damy” mają być rzekomo otwarci na przedwczesne rozstanie z Paolo Dybalą i Adrienem Rabiotem. W przypadku pierwszego z wymienionych graczy warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że to samo źródło informowało nie tak dawno, że władze Juventusu dążą do zawarcia nowego porozumienia z Argentyńczykiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy