Juventus: Douglas Costa opuszcza Turyn. Chiesa blisko transferu

Juventus: Douglas Costa opuszcza Turyn. Chiesa blisko transferu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Włoscy dziennikarze informują, że transfer Federico Chiesy do Juventusu w końcu może stać się faktem.

Blisko opuszczenia Turynu jest Douglas Costa. Brazylijczyk ma trafić do Bayernu na zasadzie wypożyczenia. Według Fabrizio Romano sprawa jest już przesądzona i w każdej chwili można spodziewać się potwierdzenia transferu. Tym samym 30-latek wróci na „stare śmieci”, bo już kiedyś grał w Monachium.

Jednocześnie Juventus prowadzi zaawansowane negocjacje z Fiorentiną w sprawie Chiesy. Chodzi o wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Cała operacja pochłonęłaby około 60 milionów euro.

Chiesa znajduje się na celowniku Juventusu od dawna. Turyńczycy podjęli już kilka prób zakontraktowania 22-letniego atakującego. Wszystko wskazuje na to, że tym razem w końcu się uda. Na ich korzyść działa fakt, że umowa zawodnika z Fiorentiną wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Bilans Włocha w koszulce rodzimego zespołu to 153 spotkania, 34 bramki i 25 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy