Juventus finalizuje drugi letni transfer. Okazja!

Juventus finalizuje drugi letni transfer. Okazja!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TuttoMercatoWeb.com | Goal.com

Juventus zamierza w najbliższym czasie dopiąć wszystkie formalności związane z pozyskaniem Meriha Demirala.

Reprezentant Turcji przeniósł się w trakcie zimowego okienka transferowego do Sassuolo na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu za siedem milionów euro z Alanyasporu.

Środkowy obrońca od momentu zagoszczenia na Półwyspie Apenińskim zdołał w ekspresowym tempie wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie „Neroverdi” i w dotychczas czternastu rozegranych spotkań w Serie A zaprezentował się na tyle dobrze, że wzbudził zainteresowanie swoją osobą ze strony wysłanników Juventusu, którzy nie zamierzali zbyt długo zwlekać i postanowili już teraz zdecydować się na pozyskanie 21-letniego zawodnika.

Media informują, że Sassuolo już aktywowało wspomnianą wyżej opcję oraz ustaliło ze „Starą Damą” wszystkie szczegóły związane ze sprzedażą defensora, który ma przenieść się do zespołu z Turynu za piętnaście milionów euro i podpisać z nim pięcioletni kontrakt. Finalizacja całej operacji ma nastąpić po powrocie piłkarza ze zgrupowania reprezentacji narodowej, która w najbliższym czasie zmierzy się z Francją oraz Islandią w ramach eliminacji Euro 2020.

Juventus w przypadku dopięcia wszystkich formalności związanych z pozyskaniem młodego gracza mającego za sobą pobyt w Fenerbahçe i Sportingu dokona swojego drugiego letniego transferu. Pierwszym był Aaron Ramsey.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy