Juventus gotów do walki o zatrzymanie Adriena Rabiota. Duża oferta w przygotowaniu

Juventus gotów do walki o zatrzymanie Adriena Rabiota. Duża oferta w przygotowaniu fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Adrien Rabiot w najbliższym czasie otrzyma propozycję przedłużenia umowy z Juventusem na warunkach, które powinny zaspokoić oczekiwania finansowe Francuza - podaje „La Gazzetta dello Sport”.

Środkowy pomocnik przeszedł drogę od niepotrzebnego zawodnika do kluczowej postaci całej szatni. W ostatnich tygodniach to jedna z tych osób, które napędzają „Starą Damę”.

Jeszcze nie tak dawno klub miał duże wątpliwości, jak podejść do wymagań finansowych reprezentanta Francji, który oczekuje kwoty 10 milionów euro za sezon, dziś jest coraz bliżej spełnienia jego oczekiwań.

„La Gazzetta dello Sport” donosi, że dziewięć goli i cztery asysty w wykonaniu Adriena Rabiota przekonują działaczy Juventusu, dlatego przygotowują oni dużą ofertę.

Blisko 28-letni piłkarz już teraz zarabia siedem milionów euro plus bonusy, z kolei najlepiej zarabiającym graczem w kadrze jest inkasujący o milion więcej w ramach stałej pensji Paul Pogba.

Zważywszy na to wszystko, turyńczycy celują w zaspokojenie ambicji finansowych poprzez hojne bonusy oraz wysoką premię za podpis.

Kluczowy będzie kwiecień. To wtedy klub pozna decyzję władz w sprawie odwołania od kary odebrania 15 punktów w lidze.

Jako że priorytetem dla samego Rabiota jest kontynuowanie występów w Lidze Mistrzów, pozytywne rozpatrzenie wniosku może przybliżyć ekipę do jego zatrzymania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy