Juventus gotów do walki o zatrzymanie Adriena Rabiota. Duża oferta w przygotowaniu

Juventus gotów do walki o zatrzymanie Adriena Rabiota. Duża oferta w przygotowaniu fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Adrien Rabiot w najbliższym czasie otrzyma propozycję przedłużenia umowy z Juventusem na warunkach, które powinny zaspokoić oczekiwania finansowe Francuza - podaje „La Gazzetta dello Sport”.

Środkowy pomocnik przeszedł drogę od niepotrzebnego zawodnika do kluczowej postaci całej szatni. W ostatnich tygodniach to jedna z tych osób, które napędzają „Starą Damę”.

Jeszcze nie tak dawno klub miał duże wątpliwości, jak podejść do wymagań finansowych reprezentanta Francji, który oczekuje kwoty 10 milionów euro za sezon, dziś jest coraz bliżej spełnienia jego oczekiwań.

„La Gazzetta dello Sport” donosi, że dziewięć goli i cztery asysty w wykonaniu Adriena Rabiota przekonują działaczy Juventusu, dlatego przygotowują oni dużą ofertę.

Blisko 28-letni piłkarz już teraz zarabia siedem milionów euro plus bonusy, z kolei najlepiej zarabiającym graczem w kadrze jest inkasujący o milion więcej w ramach stałej pensji Paul Pogba.

Zważywszy na to wszystko, turyńczycy celują w zaspokojenie ambicji finansowych poprzez hojne bonusy oraz wysoką premię za podpis.

Kluczowy będzie kwiecień. To wtedy klub pozna decyzję władz w sprawie odwołania od kary odebrania 15 punktów w lidze.

Jako że priorytetem dla samego Rabiota jest kontynuowanie występów w Lidze Mistrzów, pozytywne rozpatrzenie wniosku może przybliżyć ekipę do jego zatrzymania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy