Juventus: Mandžukić wróci do łask?!

Juventus: Mandžukić wróci do łask?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mario Mandžukić przynajmniej do stycznia pozostanie w Juventusie. To efekt fiaska negocjacji Chorwata z klubami katarskimi.

Od kilkunastu dni 33-latek rozmawiał m.in. z Al Gharafą i wydawało się, że jego odejście z Allianz Stadium jest przesądzone. Pojawiły się jednak pewne wątpliwości dotyczące sposobu odprowadzania podatku od gaży i w efekcie temat transferu upadł. Co prawda okno transferowe w Katarze zamyka się 30 września, lecz jak informuje Gianluca Di Marzio, do tego czasu nic nie ma prawa się wydarzyć. Tym samym zawodnikowi pozostaje jedynie skupić się na kontynuowaniu kariery w Juventusie, przynajmniej do stycznia, kiedy to kluby ponownie zyskają możliwość rejestracji nowych zawodników.

Oznacza to także, że Maurizio Sarri otrzymuje kolejną opcję w ataku, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe oraz pucharowe. I choć do tej pory ani razu nie skorzystał z jego usług (co po części wynikało z toczących się negocjacji), to wcale nie jest powiedziane, że wkrótce się to nie zmieni. 

Mandžukić na Półwysep Apeniński przeniósł się latem 2015 roku. Od tego czasu wziął udział w 162 spotkaniach, zdobył 44 bramki i posłał 24 kluczowe podania. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy