Juventus najbliżej sprowadzenia objawienia Serie A!

Juventus najbliżej sprowadzenia objawienia Serie A!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Calciomercato

Juventus prowadzi w walce o podpis Francka Kessié.

19-letni Iworyjczyk wzbudza olbrzymie zainteresowanie europejskich potęg. Na liście chętnych do jego sprowadzenia są m.in. Bayern, Arsenal, Chelsea i Manchester United. Potencjalny nabywca musi liczyć się z wydatkiem rzędu 15 milionów funtów.

Na ten moment bardzo możliwe jest jednak to, że Kessié nie opuści ligi włoskiej. Działacze „Starej Damy” są bardzo zdeterminowani, żeby zostawić w pokonanym polu resztę klubów i sprowadzić go do siebie. Turyńczycy chcą pozyskać 19-latka i natychmiast wypożyczyć go na rok do Atalanty.

Przypomnijmy, że w jej barwach Kessié zanotował w tym sezonie już pięć bramek i dwie asysty w Serie A.


Kessié jest już od września 2014 roku seniorskim reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej, dla którego wystąpił do tej pory w dziesięciu meczach. Najprawdopodobniej wkrótce dostanie powołanie na rozpoczynający się w styczniu Puchar Narodów Afryki w Gabonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy