Juventus nie zapomina o Zaniolo. Proponuje Romie wymianę!

Juventus nie zapomina o Zaniolo. Proponuje Romie wymianę! fot. AS Roma
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Corriere dello Sport

Przedstawiciele Juventusu są w dalszym ciągu zainteresowani pozyskaniem Nicolò Zaniolo z Romy - poinformowało „Corriere dello Sport”.

Utalentowany pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie oraz uszkodził łąkotkę w starciu ligowym ze „Starą Damą” na początku bieżącego roku i w efekcie miał przez to pogrzebać swoje szanse na udział w Mistrzostwach Europy oraz ewentualny letni transfer do wspomnianego zespołu z Turynu.

Obecnie wiemy, że 20-latek będzie miał jednak olbrzymią okazję na to, aby pojechać na wspomniany turniej z reprezentacją Włoch, ponieważ ten ze względu na pandemię koronawirusa został przeniesiony z czerwca 2020 na 2021 rok.

Drugi z wymienionych aspektów także ma w dalszym ciągu wchodzić w grę i to w nadchodzącym okienku, ponieważ dziennikarze „Corriere dello Sport” przekonują, że Juventus nie zrezygnował z pomysłu zakontraktowania Nicolò Zaniolo przed startem nowego sezonu i ma zamiar zaoferować za niego usługi Federico Bernardeschiego.

Wspomniane źródło uważa jednak, że realizacją takiej operacji nie jest obecnie zainteresowana sama AS Roma, która pomimo spadku wartości ofensywnego pomocnika liczy na to, że po unormowaniu się sytuacji i odzyskaniu pełni sił przez zawodnika będzie mogła znów próbować zarobić na nim większe pieniądze.

Ponadto piłkarz proponowany przez „Starą Damę” ma mieć zbyt duże wymagania finansowe, na których spełnienie nie mogą sobie pozwolić „Giallorossi”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy