Juventus pewny siebie w kwestii Locatellego. „Złożyliśmy dobrą ofertę”

Juventus pewny siebie w kwestii Locatellego. „Złożyliśmy dobrą ofertę” fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sport Mediaset

Wiceprezydent Juventusu, Pavel Nedvěd, podkreślił, że jego zdaniem klub przedstawił Sassuolo odpowiednią propozycję za Manuela Locatellego.

Coraz większe napięcie panuje na linii Juventus-Sassuolo. Działaczy obu klubów od dawna łączą dobre relacje, ale gdy przychodzi do dużych transakcji, sympatie odkładane są na boczne tory. „Neroverdi” zdają sobie sprawę z wartości Manuela Locatellego, dlatego chcą go sprzedać za jak najwyższą kwotę, turyńczycy mają jednak swoje argumenty, które pozwalają im walczyć o zbicie sumy transakcji.

W ten sposób powstał impas, którego nie udało się przełamać po ostatnim, już trzecim spotkaniu. Strony nie dają jednak za wygraną, licząc, że uda się osiągnąć porozumienie w ciągu najbliższego tygodnia. „Stara Dama” jest niewątpliwie pewna siebie, co dobitnie widać po wypowiedzi Pavla Nedvěda.

- Rozmawialiśmy z Sassuolo i przedstawiliśmy swoją ofertę - powiedział otwarcie Czech w rozmowie z dziennikarzem Sport Mediaset.

- Wierzymy, że była ona odpowiednia, dostosowana do aktualnego klimatu, sytuacji finansowej na rynku, na którą wielki wpływ ma COVID-19.

Według włoskiej prasy, znaczne trudności w negocjacjach powoduje poważne zainteresowanie ze strony Arsenalu. Co prawda Locatelli wyraźnie zaznaczył, że interesuje go przeprowadzka wyłącznie do Juventusu, „Kanonierzy” postanowili spróbować go przekonać, Sassuolo oferując przy tym 40 milionów euro plus pięć milionów w formie bonusów. „Bianconeri” mają zaś proponować wypożyczenie z opcją wykupu o łącznej wartości 30-35 milionów euro.

23-latek czeka na rozwój wydarzeń, tymczasem Nedvěd wierzy, że Juventus przedstawił już argumenty, mogące doprowadzić do szczęśliwej finalizacji transferu.

- Jesteśmy przekonani, że oferta była dobra i jest tą właściwą. Zawsze jesteśmy w takich sytuacjach pewni siebie, to naturalne, że w negocjacjach pewne rzeczy muszą zostać wyjaśnione i rozwiązane. Ale kiedy chcesz danego piłkarza, a ten zawodnik chce trafić do ciebie, wszystko jest jasne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy