Juventus po szwajcarski talent. Jeszcze w styczniu!

Juventus po szwajcarski talent. Jeszcze w styczniu!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Mvula Jordan Lotomba może lada dzień przenieść się do Juventusu.

18-latek dołączył w zeszłym roku do pierwszej drużyny Lausanne i w trwających rozgrywkach odgrywa coraz ważniejszą rolę. W 11 meczach ligowych rozegrał już 732 minuty i zdołał zdobyć jedną bramkę. Skrzydłowy jest jednym z największych talentów z ligi szwajcarskiej i kierownictwo „Starej Damy” nie ma zamiaru zwlekać z jego transferem.

Mistrzowie Włoch już od jakiegoś czasu obserwują Szwajcara i zdecydowali, że postarają się sprowadzić go do Turynu. „Calcio Mercato” podaje, że „Bianconeri” widzą w Lotombie następcę jego rodaka, Stephana Lichtsteinera, oraz Daniego Alvesa. Piłkarz ma przenieść się do Primavery „Juve” już w styczniu, gdzie miałby przystosować się do życia we Włoszech. Następnie latem zostanie wypożyczony, by zdobyć doświadczenie na wysokim poziomie.

Lotomba zazwyczaj gra po prawej stronie boiska, ale z powodzeniem może grać również na lewym skrzydle. Jest wyceniany na około 700 tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy