Juventus po szwajcarski talent. Jeszcze w styczniu!

Juventus po szwajcarski talent. Jeszcze w styczniu! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Mvula Jordan Lotomba może lada dzień przenieść się do Juventusu.

18-latek dołączył w zeszłym roku do pierwszej drużyny Lausanne i w trwających rozgrywkach odgrywa coraz ważniejszą rolę. W 11 meczach ligowych rozegrał już 732 minuty i zdołał zdobyć jedną bramkę. Skrzydłowy jest jednym z największych talentów z ligi szwajcarskiej i kierownictwo „Starej Damy” nie ma zamiaru zwlekać z jego transferem.

Mistrzowie Włoch już od jakiegoś czasu obserwują Szwajcara i zdecydowali, że postarają się sprowadzić go do Turynu. „Calcio Mercato” podaje, że „Bianconeri” widzą w Lotombie następcę jego rodaka, Stephana Lichtsteinera, oraz Daniego Alvesa. Piłkarz ma przenieść się do Primavery „Juve” już w styczniu, gdzie miałby przystosować się do życia we Włoszech. Następnie latem zostanie wypożyczony, by zdobyć doświadczenie na wysokim poziomie.

Lotomba zazwyczaj gra po prawej stronie boiska, ale z powodzeniem może grać również na lewym skrzydle. Jest wyceniany na około 700 tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy