Juventus poluje na Ferrana Torresa. Turyńczycy gotowi poświęcić dwóch swoich piłkarzy

Juventus poluje na Ferrana Torresa. Turyńczycy gotowi poświęcić dwóch swoich piłkarzy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romeo Agresti I Goal.com

Romeo Agresti pisze, że władze Juventusu coraz śmielej spoglądają w kierunku Ferrana Torresa.

Turyńczycy nie od dzisiaj myślą o pozyskaniu 20-letniego skrzydłowego „Nietoperzy”. Przy sprzyjających okolicznościach podejmą oni konkretne kroki mające na celu ściągnięcie go na Półwysep Apeniński. Co prawda w kontrakcie Torresa widnieje klauzula wykupu na poziomie aż 100 milionów euro, ale jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku. Mając to na uwadze, Valencia może zejść z ceny.

Według Agrestiego Juventus jest zdeterminowany i może zebrać środki na transfer, sprzedając wcześniej Douglasa Costę i/lub Federico Bernardeschiego. W Turynie cenią umiejętności tego pierwszego, ale 29-latek często boryka się z problemami zdrowotnymi. 26-letni Bernardeschi z kolei nie rozwinął się tak, jak tego oczekiwano.

Juventus gotów jest pożegnać się z oboma zawodnikami, niejako poświęcając ich dla transferu Torresa. Na stole muszą jednak pojawić się atrakcyjne oferty. W styczniu Costą interesował się Bayern, ale chciał go tylko wypożyczyć bez opcji wykupu. Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

Turyńczycy muszą mieć na uwadze to, że Torresa (sześć goli i siedem asyst w tym sezonie) chce u siebie również kilka innych klubów, w tym Barcelona, Borussia Dortmund oraz Real Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy