Juventus pozyskał 17-letniego obrońcę

Juventus pozyskał 17-letniego obrońcę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Nicolò Schira zapewnia, że transfer Juventusu, który od kilku dni znajdował się w zaawansowanym stadium, jest już w zasadzie zrealizowany. Włosi zapewnili sobie usługi Félixa Nzouango Bikiena.

„Stara Dama” słynie z wykorzystywania wszelkich okazji do pozyskania graczy na niewygórowanych warunkach finansowych, ale najlepiej, jakby pozostawali oni bez przynależności klubowej. Tym razem było nieco inaczej.

Umowa 17-latka wygasała już za 12 miesięcy, dlatego turyńczycy skontaktowali się z Amiens i poprosili o wycenę. Kiedy strony zaczęły łapać wspólny język, negocjacje weszły w zaawansowany etap, a po zaledwie dwóch dniach porozumienie miało zostać wypracowane.

Według Schiry Juventus za środkowego bądź prawego obrońcę zapłacił 1,5 miliona euro. Z kolei Francuz pochodzenia kameruńskiego, który mierzy 188 centymetrów wzrostu, podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Bikien najprawdopodobniej zostanie przypisany do zespołu rezerw, lecz jego celem z pewnością będzie awans do drużyny, za wyniki której odpowiada Maurizio Sarri.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy