Juventus przybliża się do upragnionego transferu Allegriego

Juventus przybliża się do upragnionego transferu Allegriego fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CalcioMercato.com

Sassuolo jest gotowe pójść na pewne ustępstwa Juventusowi w kontekście zrealizowania transferu z udziałem Manuela Locatellego - poinformowało CalcioMercato.com.

Przedstawiciele „Starej Damy” prowadzą w dalszym ciągu zaawansowane rozmowy z „Czarno-Zielonymi” na temat pozyskania świeżo upieczonego mistrza Europy.

Do tej pory bliższy spełnienia oczekiwań włoskiego klubu był Arsenal, ale sam piłkarz niespecjalnie pali się do opuszczenia rodzimego kraju i bardziej skłania się ku przeprowadzce do zespołu z Turynu.

Z kolei ten jest zainteresowany wypożyczeniem Manuela Locatellego z zawartą opcją wykupu po spełnieniu określonych warunków. Nie tak dawno Sassuolo odrzucało zdecydowanie taką formę transakcji i wyrażało gotowość do ewentualnego definitywnego rozstania z 23-latkiem w tym oknie.

Teraz dziennikarze CalcioMercato.com uważają, że rywal Juventus jest skłonny pójść na pewne ustępstwa i zgodzi się na dwuletnie wypożyczenie wychowanka Milanu za 8-10 milionów euro z późniejszym wykupem za kolejne 25 milionów euro oraz bonusy sięgające nawet 10 milionów euro (w tym 5 milionów euro łatwe do aktywowania).

Do tej pory drużyna przejęta nie tak dawno przez Massimiliano Allegriego, który jest wielkim zwolennikiem zakontraktowania reprezentanta Włoch, zaoferowała 5 milionów euro za tymczasowe pozyskanie pomocnika z opcją wykupu za 25 milionów euro plus bliżej nieokreślone dodatki, która została odrzucona.

Z kolei Arsenal jest w dalszym ciągu gotowy przeznaczyć 40 milionów euro na sprowadzenie Locatellego już teraz oraz zawrzeć w umowie bonusy wynoszące 5 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy