Juventus przybliża się do upragnionego transferu Allegriego

Juventus przybliża się do upragnionego transferu Allegriego fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CalcioMercato.com

Sassuolo jest gotowe pójść na pewne ustępstwa Juventusowi w kontekście zrealizowania transferu z udziałem Manuela Locatellego - poinformowało CalcioMercato.com.

Przedstawiciele „Starej Damy” prowadzą w dalszym ciągu zaawansowane rozmowy z „Czarno-Zielonymi” na temat pozyskania świeżo upieczonego mistrza Europy.

Do tej pory bliższy spełnienia oczekiwań włoskiego klubu był Arsenal, ale sam piłkarz niespecjalnie pali się do opuszczenia rodzimego kraju i bardziej skłania się ku przeprowadzce do zespołu z Turynu.

Z kolei ten jest zainteresowany wypożyczeniem Manuela Locatellego z zawartą opcją wykupu po spełnieniu określonych warunków. Nie tak dawno Sassuolo odrzucało zdecydowanie taką formę transakcji i wyrażało gotowość do ewentualnego definitywnego rozstania z 23-latkiem w tym oknie.

Teraz dziennikarze CalcioMercato.com uważają, że rywal Juventus jest skłonny pójść na pewne ustępstwa i zgodzi się na dwuletnie wypożyczenie wychowanka Milanu za 8-10 milionów euro z późniejszym wykupem za kolejne 25 milionów euro oraz bonusy sięgające nawet 10 milionów euro (w tym 5 milionów euro łatwe do aktywowania).

Do tej pory drużyna przejęta nie tak dawno przez Massimiliano Allegriego, który jest wielkim zwolennikiem zakontraktowania reprezentanta Włoch, zaoferowała 5 milionów euro za tymczasowe pozyskanie pomocnika z opcją wykupu za 25 milionów euro plus bliżej nieokreślone dodatki, która została odrzucona.

Z kolei Arsenal jest w dalszym ciągu gotowy przeznaczyć 40 milionów euro na sprowadzenie Locatellego już teraz oraz zawrzeć w umowie bonusy wynoszące 5 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy