Juventus przygotowuje ofertę za Pogbę. Jest gotów oddać jednego ze swoich graczy

Juventus przygotowuje ofertę za Pogbę. Jest gotów oddać jednego ze swoich graczy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus zamierza podjąć próbę pozyskania Paula Pogby po zakończeniu obecnego sezonu - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Mino Raiola podgrzał w ostatnim czasie atmosferę panującą wokół reprezentanta Francji i przyznał otwarcie, że jego klient jest zainteresowany ponownym nawiązaniem współpracy z zespołem z Turynu.

Nie przyszło nam zbyt długo czekać na reakcję włoskich mediów na wypowiedź agenta i już na łamach „La Gazzetta dello Sport” możemy przeczytać, że Juventus szykuje ofertę za Paula Pogbę.

„Stara Dama” ma być ponoć gotowa zaoferować około 50 milionów euro za blisko 27-letniego zawodnika oraz Aarona Ramseya lub Adriena Rabiota, których wartość jest szacowana na poziomie 30 milionów euro.

Obaj wymienieni gracze dołączyli do aktualnego mistrza Włoch przed startem obecnego sezonu i na razie nie spełniają do końca pokładanych w nich oczekiwań, dlatego władze ekipy z Turynu są skłonne rozstać się z jednym z nich.

Do tej pory mówiło się, że Manchester United byłby skłonny zaakceptować propozycję wynoszącą 150 milionów euro za środkowego pomocnika, ale wobec jego problemów zdrowotnych w trwających rozgrywkach nie może na razie liczyć na otrzymanie takiej oferty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy