Juventus rezygnuje z Lukaku i chce Icardiego? Cristiano Ronaldo wyraził zgodę!

Juventus rezygnuje z Lukaku i chce Icardiego? Cristiano Ronaldo wyraził zgodę!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Cristiano Ronaldo miał wydać zgodę na transfer Mauro Icardiego do Juventusu - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Drużyna z Turynu zabiegała w ostatnich dniach bardzo mocno o sprowadzenie Romelu Lukaku i była skłonna poświęcić za niego Paulo Dybalę.

Z całej transakcji nic jednak nie wyszło, ponieważ finalizację takiej operacji zablokował Argentyńczyk, który nie wyraził chęci do kontynuowania swojej kariery w Manchesterze United. Ze starań o tego zawodnika zrezygnowały także „Czerwone Diabły”, które nie chciały nakłonić piłkarza do zmiany decyzji poprzez zwiększenie propozycji odnoszącej się do wysokości zarobków 25-latka.

Teraz „La Gazzetta dello Sport” informuje także, że Juventus porzucił pomysł pozyskania reprezentanta Belgii i skierował swoje zainteresowanie na osobę Mauro Icardiego, którego zakontraktowanie w opinii właścicieli „Starej Damy” powinno pochłonąć mniejsze fundusze niż na wykupienie Lukaku z ekipy z Old Trafford.

Wspomniane źródło dodaje również, że zgodę na realizację takiego transferu miał wydać Cristiano Ronaldo, który ma oczekiwać od władz klubu z Turynu sprowadzenia bramkostrzelnego napastnika, który umożliwi mu uzyskanie większej swobody na boisku.

Z takiego obrotu sprawy może ucieszyć się także Inter Mediolan, który już jakiś czas temu wytypował wspomnianego Belga na następcę argentyńskiego piłkarza.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy