Juventus uprzedzi Milan?! Ruszyły rozmowy z obrońcą

Juventus uprzedzi Milan?! Ruszyły rozmowy z obrońcą
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Celem Juventusu na styczniowe okno transferowe jest Matteo Lovato. Według najnowszych wieści „Stara Dama” prowadzi w wyścigu o podpis defensora.

20-latek w poprzednim sezonie zanotował jedynie ośmiominutowy występ w seniorskim futbolu, kiedy to pojawił się na boisku w starciu ligowym z Atalantą. W bieżącej kampanii pełni on już rolę podstawowego stopera Hellasu Verona i zbiera na tyle pochlebne recenzje, że interesują się nim uznane marki Serie A.

Jakiś czas temu Włoch trafił na listę życzeń Milanu, ale niewykluczone, że „Rossoneri” lada moment zostaną uprzedzeni przez Juventus. Serwis internetowy Calciomercato.com poinformował bowiem o zainicjowaniu przez „Starą Damę” rozmów w sprawie pozyskania utalentowanego defensora, co daje jej prowadzenie wyścigu o jego zakontraktowanie.

Powyższe źródło zaznacza, że mistrza Włoch do walki o Matteo Lovato przekonał znakomity występ na Allianz Stadium. Oba zespoły wówczas podzieliły się punktami, w czym spora zasługa wspomnianego gracza.

Piłkarz mierzący 188 centymetrów wzrostu do „Gialloblu” dołączył w styczniu za pół miliona euro. Teraz wydaje się, że jego pracodawcę czeka spory zarobek, rzędu co najmniej kilku milionów euro.

Jednokrotny reprezentant „Azzurich” do lat 21 jak dotąd w Serie A uzbierał dziewięć występów. Jego umowa wygasa w połowie 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy