Juventus: Wyjaśniona przyszłość Wojciecha Szczęsnego

Juventus: Wyjaśniona przyszłość Wojciecha Szczęsnego fot. Juventus FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Romeo Agresti | Goal.com

Wojciech Szczęsny jest kluczowym zawodnikiem Juventusu i nie odejdzie z klubu latem - przekonuje Romeo Agresti na łamach Goal.com.

Przed kilkoma dniami pojawiły się spekulacje, że mistrz Włoch nie jest do końca zadowolony z polskiego bramkarza i skłania się ku zatrudnieniu w jego miejsce Gianluigiego Donnarummy. Autorem tych rewelacji był Nicolò Schira, który na dodatek nie omieszkał wspomnieć o zapytaniu o sytuację 31-latka ze strony Tottenhamu Hotspur.

Wszystkiemu zaprzeczył jednak Fabrizio Romano, tłumacząc, że „Koguty” nie przejawiają zainteresowania Wojciechem Szczęsnym. Teraz te informacje potwierdził Romeo Agresti.

Dziennikarz uchodzący w środowisku „Starej Damy” za guru wiadomości na łamach portalu Goal.com zapewnił, że doświadczony golkiper nie zmieni klubu podczas najbliższego lata. Jego zdaniem Juventus nie stracił zaufania do 52-krotnego reprezentanta biało-czerwonych, a umowa ważna do połowy 2024 roku wyklucza jakikolwiek transfer.

Tym samym były zawodnik Arsnnalu czy Romy nie musi martwić się o swoją przyszłość.

Szczęsny w trwającej kampanii zgromadził 33 występy i zachował osiem czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy