Juventus wyprzedzi konkurencję w sprawie Berardiego? Konkretny plan!

Juventus wyprzedzi konkurencję w sprawie Berardiego? Konkretny plan!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Juventus nie poddaje się w walce o Domenico Berardiego.

Utalentowany napastnik co roku jest łączony z transferem do większego klubu, ale jak do tej pory odrzucał wszystkie oferty. 22-latek obawia się, że przenosiny do któregoś z zainteresowanych gigantów oznaczałyby dla niego poważne ograniczenie czasu spędzonego na boisku, dlatego kilka razy zastanawia się nad każdą propozycją. Kolejne odmowy nie zniechęcają jednak potencjalnych kupców.

Włoch wciąż znajduje się na liście życzeń Chelsea oraz Interu, a teraz do rywalizacji powrócił Juventus. „Stara Dama” miała możliwość wykupienia zawodnika za odpowiednią klauzulę w poprzednich latach, lecz Berardi zdecydował, że woli pozostać w Sassuolo. Mistrzom Italii zależy na wzmocnieniu skrzydeł przed kolejnymi rozgrywkami, dlatego opracowali plan ściągnięcia młodzieżowego reprezentanta „Azzurrich”.

Władze Juventusu utrzymują bardzo dobre stosunki z klubem zawodnika, dlatego to jemu pozostawiają decyzję. „Bianconeri” chcą przekonać Berardiego do transferu za pośrednictwem jego agenta i jeśli się to uda, przystąpią do rozmów z „Neroverdimi”. W ten sposób „Juve” chce wyprzedzić konkurencję i wykupić wycenianego na 35 milionów euro napastnika.

Oprócz Berardiego kierownictwo Juventusu uważnie obserwuje sytuację Douglasa Costy z Bayernu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy