Juventus z pierwszą ofertą za Locatellego. Sassuolo stawia sprawę jasno

Juventus z pierwszą ofertą za Locatellego. Sassuolo stawia sprawę jasno fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

US Sassuolo odrzuciło pierwszą propozycję Juventusu za Manuela Locatellego - poinformowali Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Starej Damy” utrzymywali w minionych tygodniach stały kontakt z władzami „Czarno-Zielonych” w sprawie najbliższej przyszłości Manuela Locatellego. Jednocześnie utytułowany klub nie podejmował żadnych zdecydowanych kroków zmierzających do pozyskania pomocnika.

Takowy ruch wykonał za to Arsenal, który po owocnych negocjacjach znalazł się na ostatniej prostej do ewentualnego sfinalizowania transferu z udziałem świeżo upieczonego mistrza Europy.

Dopiero w tej sytuacji Juventus postanowił wkroczyć na poważnie do walki o względy reprezentanta Włoch, który nie pali się do opuszczenia Serie A i chętnie przeniósłby się na Allianz Stadium.

Aby się jednak tak stało, to zespół z Turynu musi przynajmniej zbliżyć się do warunków ustalonych pomiędzy Sassuolo a „Kanonierami”.

Obie strony mają już za sobą pierwsze spotkanie w tej sprawie, które nie zakończyło się po myśli „Starej Damy”, która złożyła ligowemu rywalowi ofertę wypożyczenia 23-latka z zawarciem przymusu wykupu za 30 milionów euro.

„Czarno-Zieloni” byliby gotowi przystać na taką formę transferu, gdyby mieli zagwarantowane przynajmniej 40 milionów euro.

Różnica pomiędzy klubami nie jest zbyt duża, dlatego Arsenal może obawiać się utraty szansy na sprowadzenie Locatellego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy