Juventus zainteresowany Maloudą?
2009-01-23 12:26:17; Aktualizacja: 16 lat temu
Jak informuje turyński dziennik "Tuttosport", Juventus monitoruje podobno sytuację pomocnika Chelsea, Florenta Maloudy. Francuz miałby być kolejnym kandydatem do objęcia schedy po Pavlu Nedvedzie.<br><br>(...)
29- letni Malouda gra W Chelsea od 2007 roku, dokąd przyszedł z Olympique Lyon. Najlepszy okres Francuza na Stamford Bridge przypadł na schyłek kariery Jose Mourinho. Obecny trener, Luiz Scolari nie widzi Malody w podstawowej 11- tce zespołu. Czy taki stan rzeczy spowoduje odejście lewego pomocnika, jeszcze niedawno uznawanego, za jednego z najlepszych na świecie?
Zatrudnieniem piłkarza zainteresował się podobno Juventus, który monitoruje sytuacje wielu zawodników, mogących zastąpić Pavla Nedveda. Nawet jeśli to prawda, to bój o Maloudę Juventus będzie musiał stoczyć z takimi przeciwnikami, jak Milan i Villareal, gdyż obie drużyny także chętnie widziałyby go u siebie.




![Klub z pierwszej ligi rozstał się z dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/94347/170x113/stadion-gornika-leczna-podczas-intensywnych-opadow-sniegu.jpg)







![Klub z pierwszej ligi rozstał się z dyrektorem sportowym [OFICJALNIE]](img/photos/94347/90x60/stadion-gornika-leczna-podczas-intensywnych-opadow-sniegu.jpg)




![Raków Częstochowa pożegnał czterech członków sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE]. Idą do Marka Papszuna](img/photos/113973/170x113/marek-papszun.jpg)



