Juventus zatrzyma wielki talent?

Juventus zatrzyma wielki talent? fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Moise Kean wkrótce ma przedłużyć kontrakt z Juventusem mimo zainteresowania z Anglii.

16-latek imponował bramkostrzelnością na każdym kolejnym szczeblu piłkarskiej edukacji w Juventusie i w końcu trafił do pierwszej drużyny. Nastolatek został włączony do składu z racji problemów zdrowotnym Marko Pjacy oraz Paulo Dybali i zasiadał na ławce rezerwowych już w kilku meczach. Włoch z iworyjskimi korzeniami wkrótce może doczekać się debiutu w profesjonalnej piłce, a tymczasem "Stara Dama" szykuje dla niego kontrakt.

Przepisy na Półwyspie Apenińskim sprawiają, że zważywszy na wiek zawodnika, będzie on mógł podpisać profesjonalną umowę dopiero w styczniu. To zwróciło uwagę angielskich klubów, Manchesteru City i Arsenalu, które liczyły na ułatwione negocjacje w sprawie sprowadzenia utalentowanego młodzieńca. "Bianconeri" przewidzieli jednak taką możliwość i zdążyli już osiągnąć wstępne porozumienie z agentem piłkarza, Mino Raiolą.

Superagent zaufał klubowym działaczom, którzy zapewnili go, że Kean znajduje się w ich planach na przyszłość, i zapewnił, że nie będzie prowadził rozmów z innymi klubami. Zawodnik ma złożyć podpis pod nową umową już w styczniu.

Więcej na temat: Juventus FC Moise Kean Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy