Juventus złoży ofertę za Chiesę

Juventus złoży ofertę za Chiesę fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Przedstawiciele Juventusu przygotowują się do złożenia oferty Fiorentinie za Federico Chiesę - poinformował Gianluca Di Marzio.

„Stara Dama” wykazuje w dalszym ciągu zainteresowanie wychowankiem „Violi”. Do tej pory jej starania związane z nawiązaniem współpracy z 22-letnim skrzydłowym nie przyniosły spodziewanego efektu.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że władze zespołu z Turynu wierzą głęboko w to, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie, ponieważ przygotowują plan dotyczący sprowadzenie reprezentanta Włoch.

Jego główne szczegóły nie są jeszcze znane, ale cała operacja ma rozpocząć się od zakończenia współpracy z Samim Khedirą i Douglasem Costą.

Pierwszy z nich już wkrótce powinien rozwiązać umowę z Juventusem. Natomiast drugi znajduje się celowniku kilku angielskich oraz niemieckich klubów. Do tej pory żaden z nich nie przedstawił „Starej Damie” żadnej propozycji za Brazylijczyka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy