Juventus złoży ofertę za Chiesę

Juventus złoży ofertę za Chiesę fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Przedstawiciele Juventusu przygotowują się do złożenia oferty Fiorentinie za Federico Chiesę - poinformował Gianluca Di Marzio.

„Stara Dama” wykazuje w dalszym ciągu zainteresowanie wychowankiem „Violi”. Do tej pory jej starania związane z nawiązaniem współpracy z 22-letnim skrzydłowym nie przyniosły spodziewanego efektu.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że władze zespołu z Turynu wierzą głęboko w to, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie, ponieważ przygotowują plan dotyczący sprowadzenie reprezentanta Włoch.

Jego główne szczegóły nie są jeszcze znane, ale cała operacja ma rozpocząć się od zakończenia współpracy z Samim Khedirą i Douglasem Costą.

Pierwszy z nich już wkrótce powinien rozwiązać umowę z Juventusem. Natomiast drugi znajduje się celowniku kilku angielskich oraz niemieckich klubów. Do tej pory żaden z nich nie przedstawił „Starej Damie” żadnej propozycji za Brazylijczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy