Juventus znów walczy o Matuidiego

Juventus znów walczy o Matuidiego
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Blaise Matuidi wrócił na listę życzeń Juventusu.

Pomocnik był bliski przejścia do ekipy „Bianconerich” już zeszłego lata. Mistrzowie Włoch chcieli, by zapełnił on lukę powstałą po sprzedaży Paula Pogby, jednak ostatecznie na drodze operacji stanęło PSG, które nie zamierzało go sprzedawać. Teraz „Sky Sport Italia” informuje, że strony mogą wrócić do rozmów, choć by do tego doszło musi zostać spełniony jeden warunek.

Priorytetem „Starej Damy” jest na ten moment występujący w Sevilli Steven N'Zonzi. Turyńczycy mieli już osiągnąć porozumienie z samym zawodnikiem, ale wciąż starają się przekonać jego klub do obniżenia żądanej kwoty. „Los Nervionenses” chcą zarobić na swojej gwieździe 40 milionów euro i jeśli nie będą skłonni zejść z tej ceny, Juventus może ponownie zgłosić się po Matuidiego.

Gracz wicemistrzów Francji jest o rok starszy od swojego rodaka, ale też ma większe doświadczenie z występów w Lidze Mistrzów. Działacze Juventusu liczą, że biorąc pod uwagę fakt, iż kontrakt zawodnika wygasa w czerwcu przyszłego roku, PSG będzie bardziej skłonne do negocjacji niż poprzedniego lata.

Matuidi wystąpił w obecnym sezonie w 52 spotkaniach paryżan. Zdobył siedem bramek i zaliczył tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy