Już wszystko jasne. Transfer Snodgrassa

Już wszystko jasne. Transfer Snodgrassa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak informuje „Sky Sports”, West Ham United sfinalizował już transfer Roberta Snodgrassa.

Transakcja zamknęła się w siedmiu milionach funtów, które ostatecznie mogą wzrosnąć do 10 milionów.


29-letni reprezentant Szkocji już jakiś czas temu poinformował, że nie przedłuży wygasającej 30 czerwca 2018 roku umowy z Hull City. Na brak zainteresowania nie narzekał. Momentalnie zgłosiły się bowiem po niego Middlesbrough, Burnley oraz właśnie „Młoty”. Finalnie w grze o jego podpis były dwa ostatnie kluby.

W tym tygodniu wydawało się, że skrzydłowy trafi do Burnley. Taką informację podali zresztą sami dziennikarze „Sky Sports”. Działacze „Tygrysów” mieli zgodzić się na ofertę klubu z Turf Moor, również opiewającą na 10 milionów. Koniec końców, Szkot będzie jednak kontynuował swoją karierę w Londynie.

Snodgrass zanotował w tym sezonie 20 występów w Premier League. Zdobył w nich siedem bramek i zanotował trzy asysty.


Bardzo możliwe, że przenosiny 29-latka do WHU będą miały duży wpływ na przyszłość Kamila Grosickiego. Polak łączony był do tej pory zarówno z Burnley, jak i „Młotami”. Droga do tych drugich wydaje się zamknięta.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy