Kacper Skibicki odchodzi z Legii Warszawa

Kacper Skibicki odchodzi z Legii Warszawa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Kamieniecki [TVP Sport]

Kacper Skibicki nie będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Legii Warszawa. Wahadłowy trafi na stałe do GKS-u Tychy - informuje Piotr Kamieniecki na łamach TVP Sport.

Kacper Skibicki w rundzie jesiennej minionego sezonu nie miał zbyt wielkich szans na regularne występy w barwach Legii Warszawa. Z tego powodu wspólnie z agentem postanowił rozejrzeć się za innymi opcjami. Pomocną dłoń wyciągnął do niego GKS Tychy.

Wahadłowy trafił do tej ekipy w ramach wypożyczenia i spisywał się w porządku.

Początkowo wydawało się jednak, że pierwszoligowiec nie wykupi 21-latka. Piotr Kamieniecki z TVP Sport twierdzi jednak, że Skibicki trafi do „Zielono-czarno-czerwonych” na stałe.

Szczegóły transakcji nie są znane, ale bardzo możliwe, że w kontrakcie znajdzie się klauzula wykupu zawodnika. Tę zagwarantuje sobie oczywiście Legia Warszawa.

Ponadto wicemistrzowie Polski mogą liczyć też na bonusy, uzależnione od występów Skibickiego.

Były zawodnik Olimpii Grudziądz po przeprowadzce na Śląsk rozegrał łącznie 15 spotkań, a jego dorobek to jedna asysta.

Okazuje się, że poza Skibickim z Legii Warszawa do GKS-u Tychy może przenieść się też Maciej Kikolski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy