Kádár w Lechu

Kádár w Lechu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info | Twitter

Tamás Kádár zostanie piłkarzem Lecha.

Środkowy obrońca zamelduje się jutro w Poznaniu, a następnie przejdzie szereg badań medycznych. Jeśli rutynowe testy nie wykażą niczego nieoczekiwanego, zostanie drugim węgierskim piłkarzem sprowadzonym tej zimy. Wcześniej na Bułgarską trafił bowiem David Holman, wypożyczony na rok z Ferencvarosu Budapeszt z możliwością pierwokupu.

"Kolejorz" o 24-latka zabiegał od sierpnia, lecz w ciągnących się negocjacjach pojawiały się problemy - albo dotychczasowy pracodawca podbijał cenę, albo pojawiał się nowy klub zainteresowany usługami defensora. Ostatnio, pod kątem ewentualnego transferu, obserwowała go nawet Lechia Gdańsk.

Węgierskie media już wczoraj informowały, że Lech doszedł ostatecznie do porozumienia z Diósgyőri VTK w sprawie kwoty odstępnego, jednak szczegółów transakcji nie ujawniono. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy