Kadra Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Tokio [OFICJALNIE]

Kadra Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Tokio [OFICJALNIE] fot. Shutterstock
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AFA

Argentyńska federacja ogłosiła listę zawodników powołanych do reprezentacji U-23 na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Kadra powołana przez Fernando Batistę na pierwszy rzut oka nie robi aż takiego wrażenia jak reprezentacje Brazylii czy Francji. W gronie starszych piłkarzy (regulamin pozwala na trzech takich graczy) znalazł się 28-letni bramkarz Cádiz - Jeremías Ledesma.

Argentyńczycy rozpoczną rywalizację na igrzyskach 22 lipca meczem z Australią. W grupie C są jeszcze Egipt i Hiszpania.

Kadra Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Tokio:

Bramkarze: Jeremias Ledesma (Cadiz), Lautaro Morales (Lanus), Joaquin Blazquez (Talleres).

Obrońcy: Hernan De La Fuente (ostatnio Velez Sarsfield), Marcelo Herrera (San Lorenzo), Nehuen Perez (Atletico Madryt), Leonel Mosevich (Argentinos Juniors), Facundo Medina (Lens), Francisco Ortega (Velez Sarsfield), Claudio Bravo (Portland Timbers).

Pomocnicy: Fausto Vera (Argentinos Juniors), Santiago Colombatto (Club Leon), Tomas Belmonte (Lanus), Martin Payero (Banfield), Alexis Mac Allister (Brighton & Hove Albion), Thiago Almada (Velez Sarsfield).

Atakujący: Fernando Valenzuela (Barracas Central), Ezequiel Barco (Atlanta United), Agustin Urzi (Banfield), Pedro de La Vega (Lanus), Adolfo Gaich (CSKA Moskwa), Ezequiel Ponce (Spartak Moskwa).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy