Kadra Realu Madryt na mecz z Borussią Dortmund

Kadra Realu Madryt na mecz z Borussią Dortmund fot. Transfery.info
Źródło: Real Madryt

Zinédine Zidane powołał 20 zawodników Realu Madryt na wtorkowe spotkanie Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.

Starcie BVB z „Królewskimi” jest bez wątpienia jednym z najlepiej zapowiadających się meczów najbliższej kolejki fazy grupowej Champions League. Warto podkreślić, że potencjalna porażka dortmundczyków mocno skomplikuje ich sytuację. W meczu numer jeden Łukasz Piszczek i spółka przegrali bowiem z Tottenhamem (1:3).

Zidane w spotkaniu z Borussią nie będzie mógł skorzystać z usług Karima Benzemy, Marcelo, Theo Hernándeza, Mateo Kovačicia i Jesúsa Vallejo. Do kadry meczowej wraca za to Toni Kroos.

Początek spotkania we wtorek o godzinie 20:45.