Kadra Sevilli na mecz przeciwko Liverpoolowi. Dwie istotne absencje!
2017-09-12 08:21:45; Aktualizacja: 8 lat temu
Nolito oraz Johannes Geis nie znaleźli się w 22-osobowej kadrze Sevilli na wyjazdowe starcie z Liverpoolem w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Nolito zdobył swoją pierwszą bramkę dla „Los Rojiblancos” w sobotnim meczu przeciwko Eibarowi (3:0), ale nabawił się również w nim kontuzji prawego uda. Ta wykluczy go także z występu w ligowym starciu z Gironą.
Warto zaznaczyć, że klub z Andaluzji zmierzy się z ekipą „The Reds” po raz pierwszy od pamiętnego zwycięstwa 3:1 w ubiegłorocznym finale Ligi Europy.
Kadra Sevilli: Sergio Rico, David Soria, Juan Soriano, Mercado, Corchia, Carrico, Pareja, Kjaer, Lenglet, Escudero, Pizarro, Nzonzi, Banega, Franco Vazquez, Ganso, Krohn-Dehli, Sarabia, Jesus Navas, Montoya, Muriel, Ben Yedder, Correa




![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/170x113/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/170x113/jakub-ojrzynski.jpg)






![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)








