Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu

Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty [Piotr Koźmiński]

Damiar Kądzior może trafić do Turcji. Poważne zainteresowanie jego usługami przejawia Alanyaspor, o czym informuje Piotr Koźmiński.

Po dwóch dobrych występach kolejno w LaLidze i Pucharze Króla, wydawało się, że reprezentant Polski może wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie Eibar. Inaczej zdecydował jednak trener, José Luis Mendilibar.

Polak zaczął kolejny mecz z Levante na ławce rezerwowych i nawet nie miał szans na to, by wejść na plac w końcówce. To spowodowało, że poprosił władze klubu o transfer. Jego decyzja jest podyktowana chęcią regularnej gry, co w konsekwencji może pozwolić mu na wyjazd na Mistrzostwa Europy.

W niedzielnych godzinach przedpołudniowych o ewentualnym kierunku przenosin poinformował Piotr Koźmiński. Jego zdaniem Kądziorowi w tej chwili najbliżej do Turcji. Chce go bowiem siedem tamtejszych klubów.

Najpoważniejsza wydaje się w tej chwili przeprowadzka do Alanyasporu. Poza tymi z Turcji zapytania wysłały też kluby z Niemiec, Belgii, Holandii i Rosji.

Problematyczny w sprawie może okazać się charakter tego transferu czasowego. Eibar oczywiście wyda zgodę na ruch, ale trzeba będzie za to zapłacić. Nie wszyscy jednak w dobie pandemii są skorzy ku temu, by inwestować pieniądze w wypożyczenie.

Skrzydłowy trafił do LaLigi z Dinama Zagrzeb latem minionego roku. Od tamtej pory rozegrał dla hiszpańskiej ekipy osiem spotkań. W tym czasie udało mu się zanotować jedną asystę.

Kontrakt 28-latka z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy