Kaio Jorge ostatecznie może trafić do Bundesligi

Kaio Jorge ostatecznie może trafić do Bundesligi fot. Santos
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kicker

Kaio Jorge może latem zasilić Bayer Leverkusen, o czym informuje „Kicker”.

Kaio Jorge od dłuższego czasu znajduje się na celowniku europejskich klubów. Bardzo dużo mówiło się o nim w ostatnich miesiącach w kontekście przenosin do Juventusu.

Władze ekipy z Turynu nadal chcą pozyskać Brazylijczyka, ale najchętniej zrobiliby to zimą. Wtedy to wygasa jego kontrakt z Santosem i będzie on do wzięcia wyłącznie za ekwiwalent.

Wydaje się jednak, że zarówno sam zawodnik, jak i jego obecny pracodawca woleliby, aby do przeprowadzki doszło jeszcze latem. Z tego powodu „Stara Dama” prawdopodobnie będzie musiała obejść się smakiem.

Jeszcze kilka dni temu media informowały, że liderem w wyścigu o podpis zawodnika jest Lazio. Okazuje się jednak, że zawodnik może ostatecznie zakotwiczyć w Bundeslidze.

Tak przynajmniej twierdzi niemiecki „Kicker”, którego zdaniem Kaio Jorge to jeden z celów transferowych Bayeru Leverkusen. Ten kierunek może być dla niego ciekawym posunięciem, bo „Aptekarze” słyną z promowania młodych talentów.

19-latek rozegrał do tej pory dla Santosu łącznie 59 spotkań. W tym czasie zdobył dziewięć goli. Ponadto zanotował też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy