Kalidou Koulibaly w końcu latem odejdzie z Napoli?!

Kalidou Koulibaly w końcu latem odejdzie z Napoli?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

SSC Napoli od dłuższego czasu nie wyklucza rozstania z Kalidou Koulibalym. Do tego de facto może dojść już podczas najbliższego lata, a to za sprawą zakusów ze strony Bayernu Monachium - donosi „Tuttosport”.

Senegalski obrońca w przeszłości był przedmiotem spekulacji na temat potencjalnej przeprowadzki do Manchesteru United, Manchesteru City lub Paris Saint-Germain. Istotnie, owe kluby interesowały się atletycznie zbudowanym zawodnikiem, ale za każdym razem spotykały się z murem nie do przebicia. Była to wycena ze strony SSC Napoli na poziomie około 100 milionów euro.

Dziś Kalidou Koulibaly zbliża się do trzydziestki, a to oznacza, że Włosi mogą jedynie pomarzyć o tak wysokim zarobku na jego sprzedaży. Właściciel przedstawiciela Serie A już niejednokrotnie podkreślał, że może dojść do rozstania, ale mimo wszystko trudno spodziewać się, aby komukolwiek ułatwiono negocjacje.

W ostatnich tygodniach rękawicę podjął Bayern Monachium, który latem chciałby przebudować defensywę. Jak dotąd wykonano w tym kierunku dwa kroki, a to za sprawą transferu Dayota Upamecano i zaklepaniu sobie Omara Richardsa.

Kolejnym miałby być angaż stopera SSC Napoli, o czym przekonuje „Tuttosport”. Niemiecki gigant wycenił gracza na 45 milionów euro, a propozycja została przekazana Aurelio de Laurentiisowi poprzez Faliego Ramadaniego.

43-krotny reprezentant Senegalu w bieżącej kampanii wybiegał na boiska 28 razy, a łącznie w trykocie „Błękitnych” rozegrał 274 spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy