„Kamil Glik by się jajcami na to rzucił”. Krzysztof Stanowski zażenowany graczem Legii Warszawa [WIDEO]

„Kamil Glik by się jajcami na to rzucił”. Krzysztof Stanowski zażenowany graczem Legii Warszawa [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Canal+ Sport

Legia Warszawa przegrała z Widzewem Łódź po bramce straconej w 93. minucie. Ogromna krytyka spadła na Gila Diasa, który w kluczowej sytuacji wyraźnie zawinił. „Jak zawodowy piłkarz może odwrócić się tyłem do akcji” - zastanawiał się Krzysztof Stanowski.

Legia Warszawa wpadła w poważny kryzys. Po raz ostatni wygrała spotkanie 9 lutego, gdy mierzyła się w lidze z Ruchem Chorzów. Od tego momentu rozegrała sześć kolejnych meczów, w których nie potrafiła pokonać rywala.

Bolesna porażka w dwumeczu 1/16 Ligi Konferencji Europy przelała czarę goryczy. Kibice otwarcie wyrażają krytykę wobec działania zarządu i pracy Kosty Runjaicia.

W minioną niedzielę stołeczni zawodnicy dostarczyli swoim sympatykom następną gorzką pigułkę do rozgniecenia. 

Podczas przesyconej historycznym kontekstem rywalizacji z Widzewem Łódź „Wojskowi” stracili bramkę w 93. minucie. Na powtórkach widać wyraźnie, że znacznie lepiej mógł zachować się Gil Dias.

Portugalczyk odwrócił się tyłem od strzału Frana Álvareza, chcąc za wszelką cenę uniknąć uderzenia. Niewykluczone, że właściwa reakcja pomogłaby gościom zachować remis.

W stronę Gila Diasa spada mocna krytyka. Wspomniana akcja to tylko kolejna spora rysa na wizerunku sprowadzonego latem zawodnika.

Do zdarzenia odniósł się między innymi Krzysztof Stanowski.

„Jak zawodowy piłkarz może odwrócić się tyłem do akcji, bo boi się oberwać piłką. Przecież Kamil Glik by się jajcami na tę piłkę rzucił” - napisał popularny dziennikarz na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy