Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie

Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie fot. Foot Truck
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Foot Truck

Goszczący w kolejnym odcinku Foot Trucka Kamil Grabara wypowiedział się na temat Rafała Gikiewicza.

W trakcie rozmowy prowadzący Foot Trucka Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski przypomnieli o niedawnym wpisie na Twitterze Grabary dotyczącym Gikiewicza. Jeden z użytkowników przytoczył wypowiedź bramkarza Augsburga, który przyznał, że „w piłce jest paru homoseksualistów”. „Nie traktuj tego faceta poważnie, on jest psychopatą” - napisał wtedy Grabara.

22-letni golkiper Kopenhagi nie ukrywa, że nie pała sympatią do starszego kolegi po fachu.

- Czasami w sądzie jest pozew zbiorowy. Ja byłem mediatorem w tym całym problemie. Fajnie jest, jak masz jaja, wymieniać kogoś z imienia i nazwiska. „Ten jest chu****, a ten taki”. Ale nie możesz mówić takich rzeczy, że Dawid Kownacki grał chu**** w 2. Bundeslidze i nie jedzie na kadrę. Nie możesz powiedzieć do gościa, który robi podcast: „No, Płacheta to zagrał 210 minut więcej od ciebie w tym sezonie”. Takie obcesowe rzeczy.

- Fajnie jest powiedzieć coś brutalnie prawdziwego, mimo że to może nie być prawda, ale dla ciebie nią jest. Okej. Ale z jego ust to jest takie niesmaczne. On myśli, że jest fajny. Ale ja nie chcę, żeby on się poczuł zbyt ważny, że o nim mówię. Ja mogę być wkurw****** i rozumiem takie opinie, ale ten gość jest pięć razy bardziej wkurw******. I to jest ten problem. Nie mam nic do tego gościa, ale sposób, w jaki on dedukuje i obwieszcza, bo jest teraz wszędzie zapraszany... Nie wiem, czy dla beki, czy żeby dawał kontrowersyjne wywiady. Nie wiem, ciężko powiedzieć. Szkoda mi go trochę, bo to dorosły facet i powinien trochę inaczej patrzeć na świat - powiedział Grabara.

Cały odcinek Foot Trucka z Kamilem Grabarą:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy