Kamil Grabara o zainteresowaniu Bayernu Monachium. „Nie będę jak dzieciak w sklepie ze słodyczami”

Kamil Grabara o zainteresowaniu Bayernu Monachium. „Nie będę jak dzieciak w sklepie ze słodyczami” fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bold.dk

Kamil Grabara zabrał głos na temat łączenia go z zimową przeprowadzką z Kopenhagi do Bayernu Monachium.

Jednokrotny reprezentant Polski należy do grona wyróżniających się piłkarzy występujących w duńskich rozgrywkach i dał się już poznać na arenie międzynarodowej jako solidnej klasy bramkarz.

Z tego też powodu nazwisko 24-letniego zawodnika pojawia się co jakiś czas w różnego rodzaju spekulacjach odnośnie opuszczenia szeregów Kopenhagi na rzecz zaliczenia przeprowadzki do mocniejszego zespołu.

Nie tak dawno Christian Falk oraz Tobi Altschäffl ujawnili, że Kamil Grabara znajdował się na liście kandydatów do zastąpienia kontuzjowanego Manuela Neuera w Bayernie Monachium.

Władze aktualnego mistrza Niemiec zdecydował się jednak w ostatecznym rozrachunku sięgnąć po Yanna Sommera, co nie zamknęło definitywnie szansy naszego piłkarza na zaliczenie w niedalekim czasie przeprowadzki do Bundesligi.

Z tego też powodu Polak został poproszony przez duńskie media o skomentowanie całej sytuacji oraz o to, czy doszło pomiędzy zainteresowanymi stronami do jakichkolwiek rozmów.

24-letni zawodnik odesłał dziennikarza do swojego agenta i sam zapewnił, że nie zamierza w żaden sposób naciskać na władze Kopenhagi, by umożliwiły mu zaliczenie przeprowadzki teraz czy w przyszłości do innej drużyny.

- Możesz zdobyć numer mojego agenta i zapytać go. Myślę, że chętnie o tym opowie. Jestem tutaj, siedzę w koszulce Kopenhagi i chce zdobyć w tym sezonie dwa trofea - zapewnił bramkarz na łamach Bold.dk

- Jeśli klub będzie w przyszłości zadowolony z tego, co może za mnie dostać, a ja będę zadowolony z szansy, która się przede mną otwiera, to niewykluczone, że kiedyś dojdzie do transferu. Nie chcę jednak naciskać na zmianę. Nie będę jak dzieciak w sklepie ze słodyczami, który krzyczy na mamę. FC Kopenhaga dała mi szansę. Czuję, że trochę zawdzięczam klubowi - dodał Grabara.

- W futbolu zawsze pojawiają się plotki. Jeśli wokół kogoś jest cicho, to znaczy, że nie robi niczego spektakularnego - zakończył temat.

24-letni piłkarz dołączył do duńskiej drużyny w lipcu 2021 roku z Liverpoolu za 3,5 miliona euro.

W obecnym sezonie wystąpił w trzynastu meczach i zachował w nich pięć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika No to teraz się zacznie! Czerwona kartka dla FC Barcelony w meczu z PSG [WIDEO] No to teraz się zacznie! Czerwona kartka dla FC Barcelony w meczu z PSG [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy